Môj príspevok k 30. výročiu Nežnej revolúcie.

Autor: Alexander JÁRAY | 31.10.2019 o 17:19 | (upravené 30.11.2019 o 8:03) Karma článku: 1,30 | Prečítané:  457x

Vedecký komunizmus splodili relativistickí fyzici. A tí istí ľudia aj 30 rokov po páde vedeckého komunizmu,  aj naďalej beztrestne vyučujú svoje fyzikálne nezmysly. Pritom ich spoločnosť mylne považuje za prospešných vedcov.

Idea tohto článku nachádza sa na nasledujúcej web adrese:

https://jaray.blog.sme.sk/c/373986/kadrovy-posudok-ctihodneho-obcana-doc-rndr-karola-flachbarta-drsc.html 

Úvodom musím poznamenať to, že v roku 1989, v Maďarsku už existovali politické strany, v Poľsku už opozícia mala poslancov v parlamente a dvesto tisíc východných Nemcov už prešlo cez maďarské hranice do Západného Nemecka, ako aj to, že dňa 9. 11. 1989. padol Berlínsky múr. A že až po týchto udalostiach, dňa 17. 11. 1989, vzplanula Nežná revolúcia. 

Ikona Nežnej revolúcie, Václav Havel,  prisľúbil svojim úhlavným nepriateľom, komunistom, že sa im nič nestane keď ho zvolia za prezidenta. Následne ho komunistickí poslanci Federálneho Zhromaždenia, behom mesiaca zvolili (a to jednohlasne) za prezidenta ČSSR (Česko Slovenskej Socialistickej Republiky). Prezidentskú prísahu skladal na Socialistickú ústavu.

Václav Havel (spolu s Milanom Kňažkom) v oceliarňach VSŽ hovoril robotníkom (aj mne) o nastávajúcich zlatých časoch. Ale namiesto zlatých časov, následne došlo k rozkradnutiu VSŽ a k ich záchrane v poslednej chvíli, americkou oceliarskou spoločnosťou USS.

Kto by uveril z tých čo stáli na námestiach v roku 1989, že 30 rokov po Nežnej revolúcii, súdy a prokuratúra nebudú schopné odsúdiť vrahov Oskara Feďvereša, ako aj novinára Kuciaka a jeho družky.

A to preto, že aj  po novembroví sudcovia, policajti, prokurátori, ako aj vrcholní politici, budú prepletení (podriadení) s vraždiacou zločineckou mafiou. Že v štátnom rozhlase ako aj televízii budú zverejnené iba také správy, s ktorými bude súhlasiť aj objednávateľ vrážd, kmotor zločineckej mafie.

Spoločnosť na teroristické činy zločineckých gangov reaguje svojrázne a to sviečkami, niekedy aj plyšovými hračkami. Následne sa s terorom gangstrov zmieri. 

Nie len Slovenský štát je potrebné oddebilizovať, to som tvrdil už pred 25. rokmi, dávno pred hromadnou, nelegálnou migráciou do Európy. Ale spoločnosť ostala hluchá a uverila evidentným "debilom" ako vo vede, tak aj v politike. To platí aj dnes.

V skutočnosti je potrebné vrátiť späť do fyziky jej existenčný, nie rovnicový Zákon kauzality (+F  -F),  ktorý hovorí o tom, že Príčina je Príčinou preto, lebo je vždy staršia, vždy väčšia od Následku a preto medzi Príčinu a Následok nie je možné dávať znak rovnosti (=).

Zákon kauzality (+F  -F), bol z fyziky odstránený preto, lebo výlučne rovnicová, výlučne relativistická fyzika ho úmyselne vyradila z fyziky, aby tým umožnila vzniku výlučne nereálnej, anti kauzálnej,  iba rovnicovej, iba relativistickej fyziky (+F = -F).

Z ktorej nakoniec K. Marx odvodil rovnostársky, beztriedny, relativistický, prírode a jej zákonom (Zákonu kauzality) odporujúci, Vedecký komunizmus, ktorého pád pred 30. rokmi, mali by sme oslavovať 17. novembra 2019.

Až na to, že spoločenský systém, ktorý je založený na "relativistických, výlučne na rovnicových, na anti kauzálnych debilizmoch", niet žiadny reálny dôvod oslavovať.

Pokiaľ sa na školách a univerzitách bude vyučovať logický, ako aj filozofický nezmysel o tom, že: 

Rovnomerný, zotrvačný pohyb telies po kružnici (pohyb Mesiaca) stálou rýchlosťou (v) okolo Zeme, je to isté ako zrýchlený voľný pád jablka (a) zo stromu na povrch Zeme,

dotiaľ o žiadnej úspešnej  Nežnej revolúcii nemôže byť ani len reči, ale iba o nekrvavej výmene jedných fyzikálnych debilov pri moci, druhými fyzikálnymi debilmi.

O jednom z nich pojednáva aj tento môj článok:

https://jaray.blog.sme.sk/c/373986/kadrovy-posudok-ctihodneho-obcana-doc-rndr-karola-flachbarta-drsc.html 

Aby bolo jasné, tento článok vyjadruje môj osobný (i keď objektívne reálny) názor na vec a to v zmysle Ústavy SR.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Cynická obluda

Matovičova paradigma

Keby žil v ére Edisona, tak sa hádže o zem a vyhráža až kým by sme nemali ústavný zákon o svietení petrolejkami.

Autorská strana Samuela Marca

Privítajte Petra Pellegriniho, náhradného človeka (píše Samo Marec)

Môžete Pellegriniho vyhnať zo Smeru, ale nemôžete Smer vyhnať z Pellegriniho.


Už ste čítali?