2x10 argumentů proti existenci záhadné temné hmoty.

Autor: Alexander JÁRAY | 5.10.2019 o 18:38 | (upravené 8.10.2019 o 8:11) Karma článku: 1,02 | Prečítané:  249x

Na Slovensku obsah týchto prednášok by nechali policajti a prokuratúra posudzovať psychiatrom. V Čechách obsah týchto prednášok posudzujú fyzici a vzdelaní ľudia.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ 

Keby niekomu na Slovensku nestačil jeden profesor, ktorý odborne spochybňuje Einsteinove fyzikálne osobné dojmy a pocity, tak mu ponúkam dvoch.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Na tomto videu prednášajúci fundovane dokazuje neexistenciu tmavej hmoty, ktorá bola účelovo vymyslená iba preto, aby sa mohla za každú cenu obhajovať pravdivosť Einsteinových fyzikálnych osobných dojmov a pocitov.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Na tomto videu prednášajúci fundovane dokazuje neexistenciu testov ktoré by potvrdili pravdivosť Einsteinových teórii relativity, ako aj ich matematických rovníc. 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Na tomto videu je zobrazená vecná a konštruktívna diskusia vzdelaných a inteligentných poslucháčov s prednášajúcimi, bez matematických a fyzikálnych predsudkov. 

(Toto video  by sa malo pozrieť ako prvé.)

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Každé z týchto troch videií končí potleskom inteligentných poslucháčov, ktorým oni oceňujú fundovaný a konštruktívne kritický obsah predmetných prednášok a odpovedí na ich otázky.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?