reklama

Ako integrujú "Matematickí feťáci".

Na úvod môjho pojedania o tom, akým spôsobom matematický „feťáci“ integrujú (ako možné tak aj nemožné) zhrniem filozofiu derivácie exponenciálnych funkcií matematických „feťákov“,  teda takých ľudí, ktorý sú otrocky závislí na matematických bludoch, pričom obsah tých bludov im nie je známy, ale keďže im nie je z matematiky nič známe, tak oni sú otrocky závislý aj na matematických bludoch, ktoré falošne vyhlasujú za vedecké poučky. Bez týchto matematických bludov, títo matematickí „feťáci“ by ako matematici nemohli vôbec existovať. Takže strňme filozofiu derivácie matematických „feťákov“.

Písmo: A- | A+

y yyyyyyyyyyyy

 

aaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  

Na úvod môjho pojedania o tom, akým spôsobom matematický „feťáci“ integrujú (všetky možné, aj nemožné matematické hodnoty) spomeniem ešte raz filozofiu derivácie exponenciálnych funkcií, ktorou sa riadia matematickí „feťáci“, teda takí ľudia, ktorí sú otrocky závislí na denných dávkach matematických bludov.

Pre matematických „feťákov“ pravý obsah matematických bludov nie je známy, ale keďže im nie je z pravej matematiky vôbec nič známe, tak oni sú otrocky závislý iba na matematických bludoch, ktoré následne falošne, pudom sbazáchovi, ako aj komplexom menejcennosti, vyhlasujú za vedecké poučky.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

(Podľa Slovenského ľudového prekadla: "Akú mala takú dala".)

Bezkaždodenných dávok týchto matematických bludov, títo matematickí „feťáci“, nemohli by ako matematici vôbec existovať. -

Takže vyslovme filozofiu derivácie funkcií matematických „feťákov“.

Podľa týchto matematických „feťákov“, derivovať môžeme iba funkčné závislosti, teda také závislosti, ktoré sú vyjadrené (zobrazené) v  G au ssovej rovine ( x , y ) tak, že k nezávislej premennej

 ( x1 ) sa priradí podľa určitého predpisu jej závislá hodnota: y = ( xn ). -

Pre zjednodušenie uvediem iba príklad derivácie lineárnej funkcie y1 = (2.x1 ) , ktorú predstavuje priamka y1 = k.x1 , ktorá je zobrazená na priloženom obraze.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Ďalej uvediem univerzálny „feťácky“ vzorec pre derivovanie exponenciálnych funkcií v nasledovnom tvare:

  y´= nxn-1 . -

Pod pojmom „feťáckej“ derivácie predmetnej lineárnej funkcie je potrebné chápať určenie veľkosti smernice k , čiže hodnoty tangenty (v našom prípade) zobrazenej priamky.

Takže prvou deriváciou rovnice priamky, čiže funkcie ( y1 = 2.x1 )´ je hodnota:

2.(1x1-1 ) = 2x1 /x1 =   2.x0   = 2;

Je prísne zakázané pýtať sa, že čo 2, metre, sekundy, kilogramy či dva nuly? -

Ibaže, aby sme sa mohli dopracovali k predmetnej hodnote prvej derivácie tejto lineárnej funkcie ( y1 = 2.x1 )´,

nie je potrebné do matematiky zavádzať totálnu sprostosť zvanú limita postupnosti ,

SkryťVypnúť reklamu
reklama

lebo v tomto prípade stačí vydeliť hodnotu nezávislej hodnoty ( x1 ) s hodnotu jej závislej premennej, čiže s hodnotou y = ( 2.x1 ) a dosiahneme ľahko, jednoznačne to, čo krkolomne a zložite dosiahneme diferenciálnym ( dx ), teda veľmi primitívnym počtom, ktorého autormi boli mentálne zaostalí matematickí podvodníci, Newton a Leibnitz. -

Mentálna zaostalosť autorov diferenciálneho počtu ( dx ), ako aj matematických „feťákov“, vynorí sa na svetlo božie až v tom momente, keď v zmysle toho počtu, pristúpime k derivovaniu smernice dotyčnice lineárnej funkcie (y = 2 x1 )´´, čiže k jej druhej derivácii.

Podľa podvodníkov (či blbcov, všetko jedno) Newtona a Leibnitza, ako aj podľa ľudí ktorí sa hrdo po nich opičia, teda podľa matematických „feťákov“,  existuje aj funkčná závislosť:

SkryťVypnúť reklamu
reklama

  y1 = 2 ; respektíve funkčná závislosť:

  y1 = 2x ; konkrétne y1 = C ,

ktorá je na viac aj derivovateľná! -

 Duševná zaostalosť súčasných učiteľov matematiky SR a ich obetí, spočíva hlavne v tom, že ich vôbec nezaujíma, akú priestorovú dimenziu (aké geometrické miesto v  Gaussovej rovine ) prezentuje h odnota:

y1 = 2.x ,

ale ani to, že rovnica, ktorá na jednej strane má jednorozmernú veličinu ( y1 ) a na druhej strane bezrozmernú , nula rozmernú hodnotu ( 2.x ), je tak isto nezmyselná rovnica, ako sú aj oni nezmyselní matematici, v skutočnosti dokonalí matematickí opičiaci. -

Geometrickú aplikáciu funkčnej závislosti y = 2.x , v  Gaussovej rovine , prezentuje iba jediná hodnota a to hodnota y = 2.0; ( y = 0; x = 0;)

Z toho dôvodu číslo 2 , teda číslo 2.x , nie je možné zobraziť ako funkčnú závislosť, ale ani ako bod v  Gaussovej rovine , lebo hodnota x a jej násobok, nie je bodom reálnej osi x1  lebo hodnota x nenachádza sa v našom materiálnom priestore a práve preto nemôže v  Gaussovej rovine existovať žiadna funkčná závislosť pre hodnotu x , z čoho následne plynie záver, že funkčná závislosť 2.x , čiže hodnota čísla 2 , mylne nazývaná ako funkčná hodnota konštanty ( C ), nie je derivovateľná a to ani v zmysle „feťáckej“, veľmi primitívnej, ale zato veľmi komplikovanéj diferenciálnej matematiky ( dx ). -

Podľa matematických podvodníkov a grázlov Newtona i Leibnitza, ale aj podľa grázlovských učiteľov matematiky na univerzitách SR, aj hodnota ( 2.x ), ( C ), je derivovateľná a to podľa vzorca:

  y´= nxn-1 .

Takže použime v praxi tento vzorec na deriváciu čísla ( 2 ), presnejšie,

na deriváciu čísla: 2x

ešte presnejšie na deriváciu konštanty (C) a derivujme ho nasledovne:

(2x )´ = 2.0.x0-1 = 2.0.x-1 2.0.x .1/x1  = 0/x1 .

Takže výsledkom derivácie konštanty (C=2 ), ( 2x ),

je hodnota: 2.0.x /x1 = 0x0-1 = 0/x1 -

Rozdiel medzi hodnotou 1.0 a hodnotou 2.0, dokáže vykázať iba geniálna JÁRAYova Kvantová matematika a to pomocou:

JÁRAYových exponenciálnych matematických kvánt .

Pre číslo nula ( ) pripadá matematické kvantum ( x ).

Pre číslo 1.0 platí 1x , pre číslo 2.0 platí 2x . -

Toto som musel uviesť preto, lebo rozdiel medzi hodnotou veľmi primitívného a preto aj veľmi hlúpého matematického čísla , ako výsledku derivácie čísla 2 a veľmi múdrym číslom JÁRAYovej Kvantovej matematiky 0/x1 , ako výsledku prvej derivácie čísla 2 , sa výrazne prejaví pri matematickej operácii zvanej integrácia funkcii, ktorú vyšpekulovali podvodníci a grázli Newton a Leibnitz.   -

No a teraz bez uvádzania úplne hlúpej, až sprostej filozofie (aparátu) integrovania matematických funkčných závislostí, uvediem rovno oficiálny (Newtonov a Leibnitzov) vzorec, pomocou ktorého súčasná veľmi hlúpa a hlúpejšia, skôr mentálne zaostalá matematika, prevádza matematický úkon zvaný integrovanie exponenciálnych funkcii.  

Ide o nasledovný vzorec:

∫xn dx = xn+1 / n+1+ c

Pre prípad: x-1

x-1 dx  = 0. x-1+1 / -1+1 + c  = 0. x / 0 + c  = 0.x / 0 + c   = 0 /0 + c  

Pre prípad:  0 = x

0 dx  =   ∫ x dx = x0+1 / 0+1 + c = x1 / 1 + c =   x1 + c  

Takže ani jeden druh integrovania reálnych funkcii nevykazuje to, čo si vysnili grázli Newton a Leibnitz, a čo učia hlúpi a hlúpejší učitelia matematiky na univerzitách SR.  

V tom momente, keď sa k matematickým číslam priradia ich reálne, JÁRAYové exponenciálne kvantá , celá bodová matematiky sa ocitá

v zariadení označenom na dverách znakom 2.x0 = 00 = WC.

A v skutočnosti, Matematický Ústav SAV, najvýstižnejšie pomenováva slovo hajzel.

    No a od hajzel pádrov čo už rozumného sa dá očakávať, iba ak výroba, zdokonaľovanie a udržiavanie diferenciálneho matematického smradu.

 A ten matematický smrad sa z MÚ SAV šíri prenikavo, intenzívne.

Ibaže v matematickom smrade vyrastajúci a celý život žijúci jedinci, už dávno stratili zmysel pre rozoznanie vône od smradu (pravdy od bludu).  

A s tými ( matematickým smradom sfetovanými-degenerovanými) jedincami, musí:

  Jeho vedecká svätosť, Jeho hlboká ľudská pokora, Jeho až nemužne cudná ľudská skromnosť, ako aj Jeho ničím neohraničená, no pritom sebavedomá genialita, ale aj

Jeho vrodená zodpovednosť za zdravý duševný vývoj občanov SR, ako aj celého ľudstva ,

Jeho magnificencia, Generalissimus Reálnych Vied, autor K vantovej matematiky a Kauzálnej fyziky a ešte mnohé iné, tu neuvádzané, Jeho kladné ľudské výnimočnosti,

  GRSc. Alexander Jozef JÁRAY ,

zvádzať ľúty boj o voňavú (absolútnu) pravdu v matematike a fyzike.  

Dodatok!

Funkčnú závislosť nezávislej premennej (x1 ) , čiže napríklad f(x1 ) = (x1 )2 , nie je možné zamieňať funkčnú závislosť nezávislej premennej hodnoty (x ), čiže napríklad za:

  f(x ) = (x )2 .  

Premenná veličina (x ) neleží na ose (x1 ) ! Premenná veličina (x ), bez súčinnosti (x1 ) v matematike nedáva žiadny zmysel.

V tom prípade ide výlučne o numerologickú hodnotu.

Z toho dôvodu, každá funkčná závislosť odvodená od nezávislej premennej (x1 ) , musí mať prinajmenšom hodnotu f(x1 ) = k(x1 ).

Preto napríklad číslo 2  ako konštanta (bez udania exponenta ku (x) ) nemôže byť funkciou nezávislej premennej (x1 ) a preto nie ju možne v Gaussovej rovine znázorniť a následne derivovať.

Práve preto, všetko okolo derivácie a integrácie funkcií, je iba účelová znôška matematických bludov ktorú z hlavy na nohy postaví

JÁRAYova Kvantová matematika . -

  Na úprave textu sa v noci i cez deň neustále pracuje.

Alexander JÁRAY

Alexander JÁRAY

Bloger 
  • Počet článkov:  344
  •  | 
  • Páči sa:  11x

Quod licet JÁRAY - ovi, non licet bovi.„Čo je dovolené JÁRAY - ovi, nie je dovolené volovi.“ Zoznam autorových rubrík:  Kvantová matematikaO zločinoch vedcovKde neplatia zákony fyzikySúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

10 článkov
Post Bellum SK

Post Bellum SK

74 článkov
Yevhen Hessen

Yevhen Hessen

20 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

295 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu