reklama

6 JÁRAYova Kvantová matematika 3.

*****Súčin materiálnych, binárnych (ale ani nijakých iných) čísel neexistuje, a to je tretí axióm JÁRAYovej Kvantovej matematiky. Ako tretí JÁRAYov axióm ovplyvňuje delenie čísel v miechovej matematike, to bude obsahom JÁRAYovej

Písmo: A- | A+

Matematiku pochopil iba ten, kto v nej našiel aspoň jednu chybu.

 Alexander JÁRAY 

Autor: GRSc. Alexander Jozef JÁRAY.

Úvod do JÁRAYovej Kvantovej matematiky 3.

V článku pod názvom JÁRAYova Kvantová matematika 2, uviedol som, prvý axióm JÁRAYovej Kvantovej matematiky, v nasledovnom znení:

Každé reálne, zmysluplné matematické číslo je binárne číslo, preto musí obsahovať jedno bezrozmerné (kvantitatívne – prísudkové, koľko ) číslo (1, 2, 3,...) a jedno nie nula rozmerné, materiálne (kvalitatívne – podmetové, čo koľko) číslo (x1, x3, x3....)

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Každá matematická operácia prevedená nie binárnymi číslami, je matematický blud nemajúci miesto v materiálnom priestore. (Každý žiak používajúci pri počítaní iba príslovkové čísla, mal by dostať učiteľskou trstenicou po ruke. Každého učiteľa matematiky príslovkových čísel je potrebné poslať na Sibír do 35 ročného vyhnanstva.)

Túto existenčnú prvú axiómu JÁRAYovej Kvantovej matematiky, musí si vryť do svojej pamäti každý jeden rozumný človek na Zemi tak, aby keď ho vo sne prebudia, on vedel túto axiómu do písmena zopakovať. Lebo iba tak sa môže človek vyhnúť mentálnej degenerácie matematickými bludmi predjárayovskej, zvrátenej matematiky, „matematiky pánskych detí".

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Sedliacka matematika okrem akceptovania prvého axiómu JÁRAYovej Kvantovej matematiky o binarite matematických čísel, skryto, latentne akceptovala aj základné, existenčné zákony materiálnej prírody a to Zákon zachovania hmoty a energie, (zákon zachovania počtu oviec v stáde) ako aj Zákon kauzality. Paradoxne práve kvôli akceptovaniu týchto dvoch najdôležitejších zákonov prírody, sedliacka matematika nebola schopná rozšíriť svoje obzory aj za horizont súčtu a rozdielu sedliackych, binárnych čísel. Násobenie v sedliackej matematike bolo chápané iba ako komutatívne, či distributívne sčítavanie binárnych, sedliackych čísel.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

K tomu aby sa sedliacke, či kupecké počty mohli premeniť na vedný odbor, zvaný matematika, museli ranní matematici (číslotepci) v prvom rade vyradiť z matematiky Zákon zachovania hmoty a energie, ako aj Zákon kauzality. To urobili tak, že sedliackym, binárnym číslam (holým matematickým vetám) odobrali (upreli) podmetovú, materiálnu časť a tým pádom vytvorili iba bezpodmetové, bezrozmerné, dematerializované, iba príslovkové mono čísla.

No a na takto upravené prázdne čísla, zákony materiálnej prírody už nemali účinok. Žiadne matematické mono číslo nepodlieha gravitácii, nepadá na zem, iba sa vznáša medzi nebom a povrchom Zeme a to aj vo vákuu ! A týmito mono číslami sa mohol začať ničím neohraničený rozkvet vedného odboru matematika, čiže obrazne povedané, rozkvet vedného odboru zaoberajúceho sa okrem iného aj technológiou šitia najjemnejších a najdokonalejších a preto aj neviditeľných šiat, neviditeľnou niťou a neviditeľnou ihlou a samozrejme aj neviditeľným krajčírom.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Tak vznikla súčasná krištáľovo čistá logika matematiky mono čísel, ktorá ignorujúc základné existenčné zákony prírody, v rozpore so zdravým rozumom, nárokuje si právo (ako jedine povolaná) opisovať javy a zákonitosti materiálnej prírody.

Nie náhodou, čo matematik to vyšinutý jedinec ľudskej spoločnosti. To vyšinutie z objektívnej reality plynie z toho, že žiadanému matematikovi nedochádza do rozumu tá objektívna realita, že ignorovaním zákonov prírody nedajú sa reálne opísať zákony prírody, ale dajú sa iba spotvoriť. Z toho plynie záver, že matematici na myslenie nepoužívajú mozog, ale iba miechu.

Akýkoľvek ľudský spôsob opisu prírody, (slovný, písomný, číslicový, zvukový, či obrazový) prírodu deformuje. Alexander JÁRAY.

Takže nakoniec musím konštatovať, že JÁRAYova Kvantová matematika okrem akceptácie binarity matematických čísel, v plnej miere akceptuje aj Zákona zachovanie hmoty a energie, ako aj Zákon kauzality. Aj to je jej revolučný prínos do procesu redebilizácie ľudstva zo záplavy bludov miechovej matematiky mono čísel.

Druhý axióm JÁRAYovej Kvantovej matematiky, znie nasledovne:

Všetky matematické operácie JÁRAYovej Kvantovej matematiky, prevedené pomocou binárnych (materiálnych) čísel, musia akceptovať a aj akceptujú Zákon zachovania hmoty a energie, ako aj Zákon kauzality.

Teraz exaktným spôsobom dokážem zhubný vplyv ignorovania týchto dvoch JÁRAYových axióm, súčasnými, zvrhlými, mono číselnými, miechovými matematikmi, na myslenie ľudstva, a to pomocou reálnych matematických príkladov súčinu dvoch mono čísel.

Majme nasledovný súčin dvoch mono čísel:

2 . 3 = 6

Tie mono čísla okrem naznačeného súčinu hovoria aj o tom, že sú rovnakej priestorovej dimenzie, respektíve že nie sú rôznej priestorovej dimenzie, čo znamená, že aj keď k týmto  mono číselným činiteľom na ľavej strane rovnosti dosadíme (akúkoľvek) rovnakú priestorovú dimenziu, tak aj výsledok takého súčinu na pravej strane rovnosti, bude mať takú istú dimenziu aké majú jeho činitelia na ľavej strane. O tom vypovedá predmetná rovnosť súčinu dvoch čísel (2 a 3).

Mono číselní matematici mysliaci miechou tvrdia, (kto vie prečo) že tento mono numericky súčin platí na všetko možné, čo za tie mono numerá dosadíme. Takže skúsme dosadiť za tie mono numera napríklad orechy a uvidíme aká gebuzina z toho vzíde.

2 orech1 . 3 orech1  =  6 orech2

Ako na prvý pohľad vidieť, po dosadení orechov do predmetného mono číselného súčinu, matematikou predpovedný výsledok nenastane. Na pravej strane rovnosti nám vychádza veličina orech na druhu (orech)2 mimochodom šesťrozmerná priestorová veličina. Pričom na ľavej strane rovnosti ide len o orechy na prvú, čiže o trojrozmerné veličiny. Takže tvrdenie mono číselných, iba miechou mysliacich matematikov o univerzálnosti nimi naznačeného súčinu dvoch mono čísel, nie je pravdivé. Ide o takzvaný Hurvínkovský súčin.

Skúsme nasledovný súčin mono čísel:

2 . 3 = 6

zmaterializovať iba čiastočne (per pártes) a to nasledovným spôsobom:

2 orech1 . 3  =  6 orech1

alebo:

2 . 3 orech1  =  6 orech1

Prvým problémom je to, že takto zrealizovaný, zmaterializoaný súčin nemá nič spoločného so vzorovým súčinom mono čísel s rovnakými exponentmi všetkých mono čísel:

2 . 3 = 6

Takže vynára sa otázka, na čo sa dá aplikovať predmetný vzorový súčin mono čísel. Odpoveď je jasná, na nič materiálneho, na nič rozumového, iba ak na miechové úvahy matematikov mono čísel.

V čiastočne zmaterializovanom vzorovom zápise súčinu mono čísel, ktorý sa v miechovej matematike bežne používa, vzniká ale ešte jeden pridružený problém a to problém rozhodnúť, ktorý z uvedených dvoch rôznych súčinov je pravý, keď obidva dávajú rovnaký výsledok.

Ten, (2 orech1 . 3 = 6 orech1) alebo ten (2 . 3 orech1 = 6 orech1)

Lebo Slovenské ľudové porekadlo hovorí, že jedno je iba koleso na fúriku.

Ale na odborne podložené riešenie tohto problému teraz nie je čas a tak sa posuňme o krok dopredu a pozrime sa na uvedené zmiešané súčiny mono a binárnych čísel z nasledovného zorného uhla pohľadu.

Položme si otázku čo sa v predmetnom miechovom súčine

(2 orech1 . 3 = 6 orech1) v skutočnosti realizuje.

Takže máme dva materiálne orechy, máme jedno dematerializované mono číslo 3 a pomocou akejsi matematickej operácie typu hókus pókus, chceme z dvoch materiálnych orechov vyrobiť (stvoriť) 6 materiálnych orechov. Podľa miechových matematikov ide o bežnú matematickú operáciu s bežným výsledkom. Ale iba podľa miechových matematikov, ktorí bez problémov vedia narábať s dematerializovanými mono číslami na ktoré neplatia zákony prírody, teda ani gravitačná, ale ani zotrvačná hmotnosť.

Predmetný zmiešaný súčin má katastrofálne nedostatky materialistického charakteru a to v tom, že na ľavej strane sú iba dva orechy, no na pravej strane tejto rovnosti je šesť orechov, ktoré by mali vzniknúť bližšie nešpecifikovaným matematickým trikom, čiže násobným hókus pókusom, pri ktorom by sa malo stvoriť z dvoch orechov šesť orechov:

(2 orech1 . 3 = 6 orech1).

Aby sa zachoval Zákon zachovania hmoty a energie, na pravej strane rovnosti musí byť taký istý počet orechov ako na ľavej strane. Keďže nie je, tak tento súčin ignoruje Zákon zachovania hmoty a energie a preto je to totálny nezmysel.

Pritom zápis (2 . 3 orech1 = 6 orech1)

je o niečo menší nezmysel ako zápis

(2 orech1 . 3 = 6 orech1)

lebo z troch orechov stvoriť šesť orechov je menšie šialenstvo, ako z dvoch orechov stvoriť šesť orechov.

Aby predmetný zápis bol v zhode so Zákonom zachovania hmoty a energie, musí platiť nasledovné:

Tri dvojice orechov spolu dávajú počet šesť orechov, alebo dve trojice orechov spolu dávajú šesť orechov.

Ibaže v tomto prípade ide o upravený komutatívny súčet čísel a nie o súčin čísel. Takže sa vynára kardinálna otázka materiálnej prírodovedy, či v miechovej matematike mono čísel existuje vôbec matematická operácia zvaná súčin, alebo nie.

JÁRAYova (mozgová) Kvantová matematika na danú otázku odpovedá, že v reálnom materiálnom priestore neexistuje žiadna operácia, ktorá by napĺňala definíciu súčinu mono čísel ako ju opisuje miechová matematika.

V materiálnej prírode existuje iba skupinový súčet materiálnych elementov, ale žiadny súčin binárnych čísel.

Blud miechovej, mono číselnej matematiky zvaný súčin, je potrebné z matematiky vyhodiť na matematické smetisko.

Tretí axióm JÁRAYovej Kvantovej matematiky, znie nasledovne:

Súčin materiálnych, binárnych (ale ani nijakých iných) čísel neexistuje, a to je tretí axióm JÁRAYovej Kvantovej matematiky.

Ako tretí JÁRAYov axióm ovplyvňuje delenie čísel v miechovej matematike, to bude obsahom JÁRAYovej Kvantovej matematiky 4.

Toto konštatovanie JÁRAYovej Kvantovej matematiky dokazuje, prečo v normálnej sedliackej matematike (v kupeckých počtoch) súčin čísel vo forme ako ho definuje miechová matematika neexistoval, ale bol iba upraveným súčtom binárnych čísel.

Len tak mimochodom poznamenávam, že násobenie je proces vytvárania materiálneho priestoru z takzvaného ničoho, ktoré ale v materiálnom priestore už, alebo ešte, neprebieha. Na reálne násobenie v materiálom priestore v súčasnosti nie je vhodný čas.

GRSc. Alexander Jozef JÁRAY.

Na texte sa usilovne a priebežne pracuje 24 hodín denne.

  

Alexander JÁRAY

Alexander JÁRAY

Bloger 
  • Počet článkov:  344
  •  | 
  • Páči sa:  11x

Quod licet JÁRAY - ovi, non licet bovi.„Čo je dovolené JÁRAY - ovi, nie je dovolené volovi.“ Zoznam autorových rubrík:  Kvantová matematikaO zločinoch vedcovKde neplatia zákony fyzikySúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu