reklama

**Ja klamem, ty klameš, on, ona, oni sa navzájom klamú na 99,999 %.

Pytagorova veta je základná teoréma euklidovskej geometrie. Popisuje vzťah, ktorý platí medzi dĺžkami strán pravouhlého trojuholníka v rovine. Umožňuje jednoducho vypočítať dĺžku tretej strany trojuholníka, ak sú známe dĺžky jeho dvoch zvyšných strán. Slovne sa veta dá formulovať takto: "Obsah štvorca zostrojeného nad preponou (najdlhšou stranou) pravouhlého trojuholníka je rovný súčtu obsahov štvorcov zostrojených nad jeho odvesnami."

Písmo: A- | A+
Obrázok blogu

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Pytagorova veta je základná teoréma euklidovskej geometrie. Popisuje vzťah, ktorý platí medzi dĺžkami strán pravouhlého trojuholníka v rovine. Umožňuje jednoducho vypočítať dĺžku tretej strany trojuholníka, ak sú známe dĺžky jeho dvoch zvyšných strán. Slovne sa veta dá formulovať takto: "Obsah štvorca zostrojeného nad preponou (najdlhšou stranou) pravouhlého trojuholníka je rovný súčtu obsahov štvorcov zostrojených nad jeho odvesnami." 

Existuje aj JÁRAYova veta o pravouhlom trojuholníku, v nasledovnom znení:

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Súčet plôch nad odvesnami pravouhlého trojuholníka, vytvorených pomocou mocnín prirodzených, teda konečných čísel, nikdy sa nerovná veľkosti ploche štvorca vytvoreného nad preponou pravouhlého trojuholníka.

Na školách a univerzitách celého sveta sa ale vyučuje iba Pytagorova veta, ktorej pravdivosť má hodnotu iba 0, 000....1% absolútnej pravdy, bez Járayovej vety o pravouhlom trojuholníku, ktorej hodnota pravdivosti predstavuje 99, 999......% absolútnej pravdy.

Obsah tejto, Pytagorovej vety, vyučuje sa na všetkých školách a univerzitách Slovenskej republiky, ako aj na školách a univerzitách celého civilizovaného sveta, ako axióma, ako svätá pravda

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Pravdivosť tejto, Pytagorovej vety, je nad všetky pochybnosti, lebo jej pravdivosť sa vraj dá dokázať exaktným spôsobom a to porovnaním súčtu plôch štvorcov vytvorených nad odvesnami pravouhlého trojuholníka s plochou štvorca vytvoreného nad preponou (c) pravouhlého trojuholníka.

Podľa Pytagora a všetkých matematikov sveta, ide o rovnosť, ide o identickú rovnosť, ktorú preto môžeme zapísať pomocou rovnice, konkrétne pomocou rovnice: a2 + b2 = c2 !

Komentár Alexandra Jozefa JÁRAYa k obsahu Pytagorovej vety.

Majme vytvorený pravouhlý, materiálny, atómický, preto kvantový trojuholník, o dĺžke jeho odvesien 2 (kvantové, konečné, materiálne dĺžkové hodnoty, napríklad mm).

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Veľkosť plôch vytvorených nad týmito odvesnami bude tvoriť konečná plocha o hodnote 4 (kvantové, konečné, materiálne dĺžkové hodnoty, napríklad mm2).

Súčet štvorcových plôch nad odvesnami pravouhlého trojuholníka bude teda tvoriť plocha  8 (kvantových, konečných, materiálnych dĺžkových hodnôt, napríklad mm2). 

 Potiaľ by Pytagorova veta bola v poriadku. Ibaže, ďalej je Pytagorova veta hotovým bludom na (n) entú.

V zmysle JÁRAYovej vety o pravouhlom trojuholníku platí, že:

Zo súčtu dvoch konečných plôch vytvorených nad odvesnami pravouhlého trojuholníka, nie je možné vytvoriť žiadnu konečnú štvorcovú plochu, ale iba neukončenú, nekompletnú štvorcovú plochu, ktorú preto nie je možné nazývať štvorcovou plochou.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

 Takú plochu nie je možné nazývať ako plochu s konečnou, hodnotou, ktorá by tvorila konečnú (večne, do nekonečna sa nezväčšujúcu) plošnú hodnotu, ktorá je identická súčtu konečných (nezväčšujúcich sa) plôch vytvorených nad odvesnami pravouhlého trojuholníka.

Pre prípad, žeby odvesny pravouhlého trojuholníka mali konečnú dĺžku 2mm, plošný súčet štvorcov vytvorených nad týmito odvesnami, mal by konečnú hodnotu 8mm2, teda takú hodnotu, z ktorej by sa za žiadnych okolnosti nemohol vytvoriť nijaký konečný (donekonečna sa nemeniaci, zväčšujúci sa) štvorec, lebo do najbližšieho konečného (kľudného, donekonečna nemeniaceho sa) štvorca, ktorý tvorí plocha 9mm2, chýba 1mm2.

Ak by sme dĺžkové kvantá odvesien (mm) skracovali do nekonečna na hodnoty 0,0000000......mm, (to znamená, že nikdy by sme so skracovaním neboli hotoví) aj tak by vždy do konečnej, teda do analyticky identickej plochy štvorca nad preponou pravouhlého trojuholníka, c2 chýbal jeden reálny (konečný, ukľudnený), jeden kvantový materiálny plošný element, ktorý by preto vždy spochybňoval analytickú pravdivosť Pytagorovej vety. 

Iba keby sme sa dopracovali k takému dĺžkovému elementu odvesien, ktorého začiatok by už splýval s jeho koncom, teda keby sme sa (iba teoreticky) dopracovali až ku Pytagorovmu matematickému bodu, iba potom by Pytagorova veta nadobúda analytickú platnosť v rovnici:

(a.0)2 + (b.0)2 = (c.0)2, teda k rovnici:

2 + 02 = 02 !

Ibaže analytická pravdivosť Pytagorovej vety v tvare

0 + 0 = 0,

nemá pre praktický život človeka žiadnu cenu, pričom v inom než v tomto tvare, Pytagorova veta je klamstvom, ktorým „ ja klamem, ty klameš, on, ona, oni sa navzájom klamú “ . 

Aj vyučovanie Pytagorovej vety na školách a univerzitách Slovenskej republiky, pomocou rovnice a2 + b2 = c2 , tvorí podstatu trestného činu štátom šírenej nepravdivej informácie, teda štátom organizovaného podvodu páchaného na nič netušiacich, logicky nemysliacich, iba strojovo bifľujúcich, študujúcich občanoch Slovenskej i inej republiky. 

Aj to je jeden z argumentov, prečo by sa matematika nemala klasifikovať na školách a univerzitách Slovenskej republiky i celého sveta.

Správny zápis Pytagorovej vety tvorí matematická nerovnosť v tvare 

 a2 + b2 > c2 .

Hlavným poslaním Pytagorovej vety, je presvedčiť študujúcich občanov Slovenskej republiky, (i celého civilizovaného sveta) že medzi rozumné, že medzi prirodzené a preto konečné a ukľudnené číselné hodnoty a medzi nerozumné, medzi iracionálne, či racionálne, nikdy neukonči teľné číselné hodnoty, môžeme dávať znak rovnosti, môžeme dávať znak analytickej identity.

Pravda je ale taká, že túto analytickú identitu, materiálna, rozumná, preto racionálna (Božia) príhoda  nepripúšťa !!!  

 Satan sa do Pytagorovej vety zamotal tým, že on vytvoril minimálny počet, takzvaných Satanských (pytagorijských) trojíc čísel, napríklad trojicu čísel 3, 4, 5, pre ktoré Pytagorova veta platí v rovnicovom tvare a2 + b2 = c na 100%, aby tým dal na javo svoju deštrukčnú existenciu. 

Takže moje tvrdenie o tom, že Pytagorova veta neplatí nikdy, nie je tvrdenie úplne pravdivé ale iba na 99, 9999....%.

Veľkosť hodnoty pravdivosti Pytagorovej vety predstavuje 0, 000....1% absolútnej pravdy.

Hodnota klamlivosti Pytagorovej vety predstavuje hodnotu 99, 999......% absolútnej pravdy

Na školách a univerzitách celého sveta sa ale vyučuje Pytagorova veta v rovnicovom tvare

a2 + b2 = c2 ,

ktorej pravdivosť má hodnotu iba 0, 000....1% absolútnej pravdy, bez Járayovej vety o pravouhlom trojuholníku v nerovnostnom tvare a2 + b2 > c2, ktorej hodnota pravdivosti predstavuje 99, 999......% absolútnej pravdy.

Alexander Jozef JÁRAY

Alexander JÁRAY

Alexander JÁRAY

Bloger 
  • Počet článkov:  344
  •  | 
  • Páči sa:  11x

Quod licet JÁRAY - ovi, non licet bovi.„Čo je dovolené JÁRAY - ovi, nie je dovolené volovi.“ Zoznam autorových rubrík:  Kvantová matematikaO zločinoch vedcovKde neplatia zákony fyzikySúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

10 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Post Bellum SK

Post Bellum SK

74 článkov
Yevhen Hessen

Yevhen Hessen

20 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

752 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu