reklama

Občan SR, Doc. RNDr. Karol Flachbart, DrSc. a jeho „Odborný posudok“.

Exaktné dôkazy odbornej nespôsobilosti občana SR, Doc. RNDr. Karola Flachbarta, DrSc. riaditeľa ÚEF SAV v Košiciach, na vypracovanie odborného posudku mojich exaktných (experimentálne overiteľných, ale neoverených) fyzikálnych argumentov.

Písmo: A- | A+

Exaktné dôkazy odbornej nespôsobilosti občana SR, flachb@saske.sk riaditeľa ÚEF SAV v Košiciach, na vypracovanie odborného posudku mojich exaktných (experimentálne overiteľných, ale neoverených) fyzikálnych argumentov.

Ústav experimentálnej fyziky SAV Košice. (Mohyla v ktorej fyzici odpočívajú v pokoji.)
Ústav experimentálnej fyziky SAV Košice. (Mohyla v ktorej fyzici odpočívajú v pokoji.) (zdroj: Autor neznámy.)

Úvod.

Vážený pán riaditeľ ÚEF SAV v Košiciach, flachb@saske.sk

 Doc. Karol Flachbart.
Doc. Karol Flachbart. 

Už sa nezadržateľne blíži súdne pojednávanie v mojej veci, (ktorá sa vlečie už viac ako 20 rokov, aj vďaka Vám a Vám podobným netečným - ignorantským jedincom zo SAV) v ktorej Vaša osoba vystupuje údajne ako „Súdny znalec na fyziku“, ktorý za finančnú protihodnotu (horko ťažko) vypracoval pre OS KE1, takzvaný „Odborný posudok“ mojich exaktných (experimentálne overiteľných, ale Vami samozrejme nikdy neoverených) fyzikálnych argumentov.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Z tohto dôvodu dovoľujem si Vám ešte pred týmto súdnym pojednávaním (s dostatočným časovým predstihom) predostrieť tie moje exaktné (aj Vami osobne experimentálne overiteľné) fyzikálne argumenty, ktorými budem pred OS KE1 dokazovať tie (veľmi) vážne, až principiálne dôvody, kvôli ktorým Vami vypracovaný takzvaný „Odborný posudok“ mojich fyzikálnych argumentov, Okresný súd Košice1, nemôže (nesmie) považovať za odborný posudok, ale iba za experimentálne ľahko vyvrátiteľný, preto veľmi neodborný posudok, skôr úplne primitívny posudok, ktorý prezentuje iba Váš špecifický spôsob myslenia, ktorý je podmienený výškou Vašej mentálnej výbavy, (neadekvátnym počtom mozgových závitov, ako by bolo potrebné pre pochopenie reálnej fyziky) čiže iba za Vaše plytké (málo rozmerné) osobné fyzikálne dojmy a pocity, poprípade iba za Váš verný opis textov z učebníc fyziky.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

To robím v dobrom (kresťanskom) úmysle, aby Vy ste sa s tými mojimi (aj Vami osobne experimentálne overiteľnými) exaktnými fyzikálnymi argumentmi, ktorými mienim napadnúť - spochybniť Váš takzvaný „Odborný posudok“ mojich fyzikálnych argumentov, mohol vopred oboznámiť a aby ste mohol na súdnom pojednávaní, vopred pripravený, na ne aj vecne reagovať svojimi aspoň učebnicovými textami. 

 To robím hlavne preto, aby predmetné súdne pojednávanie na OS KE1, už konečne dospelo ku právne čistému (racionálnemu a nie Krajským súdom KE opakovane napadnuteľnému) rozhodnutiu, teda k takému rozhodnutiu, v ktorom už OS KE1 nebude automaticky, teda iba pudovo, považovať Vaše plytké osobné fyzikálne dojmy a pocity, za hodnoverné fyzikálne argumenty, ako to robil opakovane doteraz.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

So želaním, aby Vám nikdy (hlavne v zimných mesiacoch) nebola zima.

GRSc. Alexander JÁRAY.

****************************************

Dôkaz č.1.

Občan SR, flachb@saske.sk, svoj takzvaný „Odborný posudok“ mojich fyzikálnych argumentov napísal pod vplyvom heretického obsahu druhého Newtonovho zákona pohybu, zvaného: „Zákon sily“, ktorého znenie je nasledovné:

Sila pôsobiaca na teleso sa rovná hodnote zmeny jeho hybnosti. (Hybnosť je definovaná ako súčin hmotnosti a rýchlosti telies: m.v.)

Matematické vyjadrenie heretického obsahu druhého Newtonovho zákona pohybu, zvaného: „Zákon sily“, je nasledovné:

F = m.a; F = d(m.v)/dt;

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Nasleduje rozbor heretického obsahu druhého Newtonovho zákona pohybu, zvaného, „Zákon sily“.

Do zvláštnej pozornosti je potrebné vziať hlavne tú časť obsahu druhého Newtonovho zákona pohybu, zvaného: „Zákon sily“, ktorá je vyjadrená sovami:

„Sila pôsobiaca na teleso“

vyvoláva zmenu jeho hybnosti, ako aj na matematický zápis tejto sily:

F = m.a.

Z heretického obsahu druhého Newtonovho zákona pohybu, zvaného: „Zákon sily“, ako aj z jeho matematického zápisu: (F = m.a) jednoznačne vyplýva, že fyzika a s ňou aj občan SR, flachb@saske.sk uznávajú existenciu samostatnej sólo sily (F), ktorá keď pôsobí na teleso, tak vyvolá zmenu jeho hybnosti, ktorej matematický zápis je nasledovný:

(F = m.a); (F = d(m.v)/dt).

Tu je potrebné ešte uviesť aj to, že táto sólo sila (F), má aj svoju sólo jednotku zvanú „Jeden Newton“ v skratke (N). 

(N = kg.m/sec.sec); (1N = 1kg.1m/1sec.1sec);

No a to je prvý exaktný dôkaz odbornej nespôsobilosti občana SR, flachb@saske.sk, riaditeľa ÚEF SAV v Košiciach, na vypracovanie „Odborného posudku“ mojich fyzikálnych argumentov.

1.) To konkrétne preto, lebo v materiálnej prírode neexistuje nič také, ako samostatná sólo sila (F), opísaná matematickou rovnicou (F = m.a), ktorej veľkosť by sa dala zmerať (overiť) exaktným, experimentálnym spôsobom, čiže pomocou prístroja zvaného silomer v jednotkách sily (1N = kg.m/sec.sec).

2.) To konkrétne preto, lebo na svete neexistuje žiadny silomer, ktorý by dokázal merať počet sólo silových jednotiek (1N = kg.m/sec.sec).

3.) To konkrétne preto, lebo na svete neexistuje žiadna sólo sila (F), ktorá by mohla telesu zmeniť jeho hybnosť !!

Už samotný pojem sila (F), je heretický fyzikálny pojem a preto aplikácia tohto heretického pojmu vedie vo fyzike zákonito k heretickým fyzikálnym záverom.(Heréza = blud.)

Pred zrážkou dvoch telies, čiže pred ich vzájomnou silovou interakciou, existuje iba zotrvačný pohyb telies, nikdy však nie akási samostatná sólo sila (F).

Pred zrážkou dvoch telies neexistuje žiadna sólo sila (F). No a počas zrážky dvoch telies vzniká iba vzájomná silová interakcia, ale nikdy nie jediná sólo sila (F), ktorá dokáže zrýchliť teleso a ktorej veľkosť dá sa vyjadriť jednotkou sólo sily (1N = kg.m/sec.sec).

Na svete existuje iba silová interakcia (iba vzájomná zrážka dvoch telies) pri ktorej na ich styčných plochách vzniká prístrojmi dobre merateľný, pritom iba jediný tlak - ťah a práve veľkosť toho jediného, spoločného, kontaktného tlaku - ťahu, je aj jedinou reálne merateľnou mierou veľkosti silovej interakcie (nie však akejsi abstraktnej, mimo časovej, sólo sily F = m.a) meranej v jednotkách (N).

Dva silomery v akcii. Silomery namerajú silu aj tam, kde sa nič nehýbe, aj tam, kde sa nič nezrýchľuje.
Dva silomery v akcii. Silomery namerajú silu aj tam, kde sa nič nehýbe, aj tam, kde sa nič nezrýchľuje.  (zdroj: Google)

Veľkosť tlaku zrážky dvoch telies pri ich vzájomnej silovej interakcii, meriame váhami, tlakomermi, tenzomermi, ktoré sú fyzikmi, ako aj občanom SR, flachb@saske.sk nesprané (veľmi mylne) pomenované ako silomery.

Silomer nie je schopný merať veľkosť súčinu váhy telies (kg) a ich zrýchlenia (a), vyjadrený v jednotkách (1N = kg.m/sec.sec), lebo jednotka sily (N) je iba abstraktnou, časovým intervalom nehoraničenou jednotkou, je to iba jednotka svetelného efektu, ktorá v tme zaniká.

Silomer je v skutočnosti jedna valcová pružina (kovová špirála) opatrená na jej obidvoch koncoch hákmi. Na jedenom háku silomeru je zavesené teleso ktoré ťahá, ktoré zrýchľuje druhé teleso a na druhom háku je zavesené ťahané, zrýchľované teleso.

No a veľkosť odporu, ktorý kladie teleso ťahajúce voči jeho spomaleniu, ako aj ťahané teleso voči jeho zrýchleniu, natiahne pružinu silomeru do určitej dĺžky, do určitého napätia a tá dĺžka (to napätie) natiahnutej pružiny je fyzikmi veľmi mylne považovaná za mieru veľkosti samostatnej sólo sily (F), čiže hodnoty súčinu (F = m.a) a nie za veľkosť jediného spoločného tlaku - ťahu, vznikajúceho medzi dvomi telesami podliehajúcim (dvom diametrálne odlišným, 1.) statickým a 2.) dynamickým druhom) vzájomnej silovej interakcii .

Sila je viazaná na teleso a buď zrýchľuje, alebo spomaľuje druhé teleso. Samostatne nikdy neexistuje..
Sila je viazaná na teleso a buď zrýchľuje, alebo spomaľuje druhé teleso. Samostatne nikdy neexistuje.. 

Súčin (m.a) nie je prístrojmi merateľný, lebo on samostatne neexistuje, on je iba očami viditeľný, aj to iba pri voľnom páde telies, kedy zrýchľujúci činiteľ telesa, (gravitačná energia) je neviditeľný a nie je ani tlakomermi merateľný (nie je exaktne identifikovateľný) i keď objektívne existuje a na viac aj reálne pôsobí na padajúce teleso tým, že ho viditeľne zrýchľuje (že zvyšuje mu rýchlosť).

***************************************

Dôkaz č.2.

Občan SR, flachb@saske.sk, svoj takzvaný „Odborný posudok“ mojich fyzikálnych argumentov napísal aj pod vplyvom heretického obsahu tretieho Newtonovho zákona pohybu, zvaného: „Zákon akcie a reakcie“, ktorého znenie je nasledovné:

Dva hmotné body na seba pôsobia rovnako veľkými silami opačného smeru, ktoré súčasne vznikajú a súčasne zanikajú.

Matematický zápis „Zákona akcie a reakcie“, je nasledovný:

+F = -F

Biologická silová interakcia.
Biologická silová interakcia. (zdroj: Autor neznámy.)

Nasleduje rozbor obsahu hretického tretieho Newtonovho zákona pohybu, zvaného: „Zákon akcie a reakcie“.

Pravým obsahom „Zákona akcie a reakcie“ je konštatovanie fyzikov, ako aj občana SR, flachb@saske.sk, že počas zrážky dvoch telies, v tých dvoch telesách naraz, v jednom čase (a preto nad svetelnou, až nekonečne veľkou rýchlosťou, ignorujúc pritom zákon kauzality, teda zákon časového sklzu medzi príčinou a následkom) VŽDY vznikajú dve rovnako veľké, ale opačne orientované, abstraktné sólo sily:

(+F = -F).

Zásadným problémom „Zákona akcie a reakcie“ je okrem iného aj to, že sám Izák Newton nevedel, akým spôsobom sa dá pri dvoch rovnako veľkých, na viac iba abstraktných (a ešte k tomu nad svetelnou rýchlosťou vznikajúcich) sólo silách (+F = -F) určiť, ktorá z nich je silou akcie a ktorá opačne orientovanou, ale rovnako veľkou, silou reakcie.

Izák Newton rukou naznačuje hodnotu jeho zákonov pohybu.
Izák Newton rukou naznačuje hodnotu jeho zákonov pohybu. 

Práve preto to nevie ani občan SR, flachb@saske.sk, riaditeľ ÚEF SAV v Košiciach, ktorý v zmysle obsahu týchto dvoch heretických Newtonových zákonov pohybu, vypracoval svoj heretický a preto právne neakceptovateľný, takzvaný „Odborný posudok“ mojich fyzikálnych argumentov.

****************************************

Teraz nasleduje môj experimentálny dôkaz neplatnosti heretických Newtotnových zákonov pohybu, ako aj experimantálny dôkaz heretického myslenia občana SR, flachb@saske.sk autora heretického, takzvaného „Odborného posudku“ mojich fyzikálnych argumentov.

Zo súčasných fyzikálnych zákonov, princípov, axiom, ako aj zo slávnych fyzikálnych teórii (rovníc) vyplýva, že keď sa dve rovnako hmotné (dve rovnako ťažké) a dokonale pružné telesá, (napríklad dva oceľové bloky, dve oceľové gule s rôzne veľkou rýchlosťou) zrazia, tak vtedy v obidvoch z nich v jednom čase, čiže naraz nastávajú (vznikajú, indikujú sa) úplne rovnaké fyzikálne silové procesy, ktoré prebiehajú podľa jednej rovnice (+F = -F).

No a v tej ich spoločnej zrážke, v tej ich spoločnej silovej interakcii, podľa fyzikov majú sa zrodiť naraz dve rovnako veľké, opačne orientované samostatné sólo sily a to sila akcie (+F) a sila reakcie (-F).

K tomu záveru dospel ako prvý, na fyziku mentálne nespôsobilý, Izák Newton a po ňom aj ostatní fyzici a to iba intuitívne, iba hypoteticky, iba "vlastným rozumom", nie však experimentálnou previerkou.

Takýto triviálny (primitívny) iba vysnený, iba účelovo vyšpekulovaný záver o vzájomne j silovej interakcii medzi dvomi telesami, Newton a fyzici jeho doby,iba predpokladali a aj v súčasnosti iba predpokladajú, lebo to čo sa deje počas zrážky dvoch telies, počas ich silovéj interakcii, na ich atómovej úrovni, to sa za čias Newtona zistiť nedalo, to ani dnes sa zistiť nedá.

Atómy v predstavách fyzikov.
Atómy v predstavách fyzikov. (zdroj: Autor neznámy.)

Atómy sú veľmi malé a zatiaľ nie sú žiadnym prístrojom priamo viditeľné. Preto akékoľvek tvrdenie fyzikov v tejto veci, nedá sa na atómovej úrovni vedeckým spôsobom (čiže experimentálne) potvrdiť. Nehovoriac o tom, že silová interakcia (zrážka dvoch telies) prebieha iba na atómovej úrovni a to ešte za veľmi krátky časový interval - za okamih.

Obrázok blogu

Preto pravdivosť fyzikálnych záverov obsiahnutých v tu uvedených dvoch heretických Newtonových zákonoch pohybu, predstavuje iba zatiaľ experimentálne nedokázanú vieru - tradíciu fyzikov v to, že to tak aj v skutočnosti je.

Môj experimentálny dôkaz reálneho priebehu silovej interakcie na atómovej úrovni, vyvracia túto slepú vieru fyzikov v to, že tu uvedené dva heretické Newtonove zákony pohybu (ktoré ani po logickej stránke nie sú v poriadku) sú pravdivé zákony pohybu matérie v kozmickom priestore.

V tomto mojom experimentálnom pokuse je zobrazený skutočný - reálny mechanizmus silovej interakcie medzi dvomi telesami, ktorý prebieha aj na atómovej úrovni. 

****************************************

Nasleduje opis toho experimentu. 

Majme dva rovnako hmotné (dva rovnako ťažké, napríklad 1 tonové) dokonale pružné oceľové bloky A a B. Nech na každom bloku sú namontované dve málo hmotné (kontrolné) kyvadlá. Nech sa blok A približuje ku bloku B rýchlosťou (v = 10m/sec) tak, ako je to zobrazené na obraze č.1.

Blok A a blok B.
Blok A a blok B. (zdroj: Alexander JÁRAY)

Blok A po čase narazí do bloku B rýchlosťou (v = 10m/sec) a počas tohto nárazu nastane medzi obidvomi blokmi silová interakcia, sprevádzaná jediným tlakom na ich styčných plochách, ktorá prebehne v zlomku sekundy. Tento stav je znázornený na obrázku č. 2.

Silová interakcia medzi blokom A a B.
Silová interakcia medzi blokom A a B. (zdroj: Alexander JÁRAY)

Výsledkom tejto (časovo veľmi krátkej) silovej interakcie bude spomalenie bloku A z rýchlosti (v = 10m/sec), na nulovú rýchlosť (v = 0m/sec) a zrýchlenie bloku B z nulovej rýchlosti (v = 0m/sec), na rýchlosť (v = 10m/sec).

Podľa Newtonových zákonov pohybu i podľa osobného dojmu a pocitu občana SR, flachb@saske.sk, po tejto časovo veľmi krátkej silovej interakcii, na obidvoch blokoch musia platiť rovnaké fyzikálne zákony, čo v praxi znamená, že pohyb kyvadiel po tejto silovej interakcii, na obidvoch blokoch musí prebehnúť úplne rovnako, teda podľa jednej spoločnej rovnice.

Ak by tomu tak nebolo, tým pádom by bol porušený aj „Princíp relativity pohybu“, ako aj všetky zákony relativistickej fyziky.

No a tu sa zreteľne vynorujú na svetlo sveta zhubné vplyvy heretického (nepravdivého) obsahu Newtotnových zákonov pohybu, lebo závažia kyvadiel na boku A, po predmetnej zrážke, čiže po predmetnej silovej interakcii, pohybujú sa úplne ináč ako závažia kyvadiel na bloku B a to aj napriek tomu, že logicky nemysliaci pozorovatelia, podobní občanovi SR, flachb@saske.sk, umiestnení na jednom z dvoch blokoch (A a B), iba očami uvidia rovnaký (kružnicový) pohyb závaží kyvadiel.

Prístrojovým meraním nadobudnutá pravda je ale úplne iná, než to vyplýva z heretického obsahu Newtonových zákonov pohybu, ako aj z heretických osobných dojmov a pocitov občana SR, flachb@saske.sk, opísaných v jeho takzvanom „Odbornom posudku“ mojich fyzikálnych argumentov.

Pohyb kyvadiel na bloku B.
Pohyb kyvadiel na bloku B. 
Pohyb kyvadla na bloku A.
Pohyb kyvadla na bloku A. 

Priebeh pohybu závaží kyvadiel po predmetnej silovej interakcii na bloku A je nasledovný:

Na spomalenie bloku A z rýchlosti (v = 10m/sec), na rýchlosť (v = 0m/sec), počas jeho zrážky, počas jeho silovej interakcii s blokom B, (ktorá prebehne v zlomku sekundy) závažia dvoch kyvadiel umiestnené na bloku A zareagujú tak, že oni svoju pôvodnú, rovnomernú, priamočiaru, zotrvačnú rýchlosť (v = 10m/sec) zmenia okamžite na krivočiaru rovnomernú zotrvačnú rýchlosť (v = 10m/sec) po kružnici a to v zmysle zákona zachovania hybnosti telies.

Tento ich rovnomerný pohyb po kružnici vyvolá v ramenách kyvadiel (prístrojmi – silomermi veľmi dobre merateľné) rovnomerné - konštantné napätie, ktoré v silomeroch vykáže konštantnú hodnotu (m.v.v/r).

Obrázok blogu

Priebeh pohybu závažií kyvadiel po predmetnej silovej interakcii na bloku B je nasledovný:

Na spomalenie bloku A, z rýchlosti (v = 10m/sec) na rýchlosť (v = 0m/sec), počas jeho zrážky, počas jeho silovej interakcie s blokom B, (ktorá prebehne v zlomku sekundy) blok B reaguje tak, že on zvýši svoju rýchlosť s pôvodnej nulovej rýchlosti (v = 0m/sec), na rýchlosť (v = 10m/sec). No a na túto zmenu rýchlosti bloku B, závažia kyvadiel umiestnených na bloku B zareagujú tak, že aj oni začnú zvyšovať svoju pôvodnú, nulovú rýchlosť (v = 0m/sec) na rýchlosť bloku B, teda na rýchlosť (v = 10m/sec).

Čiže závažia kyvadiel umiestnené na bloku B, začnú sa pohybovať nerovnomerným zrýchleným pohybom po dráhe, ktorá zatiaľ nemá analyticky vyjadrenú matematickú rovnicu, lebo ide o takú krivku, ktorej parametre sa dajú určiť iba experimentálnym zmeraním pohybu hmotného telesa a nie iba numerickým, či analytickým – matematickým výpočtom pohybu nehmotného matematického bodu.

Jedno ale je isté, že pohyb závaží kyvadiel na bloku B nie je rovnomerným pohybom po kružnici, ale ide o nerovnomerne zrýchlený pohyb, po zatiaľ neznámej dráhe. Tento nerovnomerne zrýchlený pohyb závaží kyvadiel, po zatiaľ neznámej dráhe na bloku B, je sprevádzaný nerovnomerným napätím v ramenách kyvadiel a to do tej doby, kým závažia kyvadiel na bloku B nenadobudnú rýchlosť pohybu bloku B, teda kým nedosiahnu rýchlosť (v = 10m/sec).

Obrázok blogu

O tejto objektívnej realite, ktorá mnoho miliárd rokov prebieha na atómovej úrovni počas silových interakciách medzi materiálnymi telesami a ktorá je v úplnom protiklade s heretickým obsahom Newtonových zákonov pohybu telies, občan SR, flachb@saske.sk, nemá ani šajnu a preto jeho takzvaný „Odborný posudok“, mojich fyzikálnych argumentov, napísaný iba v zmysle obsahu tu uvedených dvoch heretických Newtonových zákonov pohybu telies, nemá žiadnu vedeckú a tým pádom ani žiadnu právnu vypovedaciu hodnotu.

Tento jeho „odborný posudok“ patrí rovno do koša na odpadky.

Občan SR, flachb@saske.sk mohol by sa k tu uvedením reáliám vyjadriť iba vtedy,keby už aspoň raz zmeral prístrojmi veľkosť napätia v ramenách kyvadiel na bloku A a bloku B.

Občan SR, flachb@saske.sk, ale vo svojom živote nikdy nič také nemeral. On nezmeral ani len váhu telies v priamočiarej zrýchlenej sústave (a = g), pritom dookola bezducho opakuje, že zrýchlená váha telies je rovnako veľká ako je ich gravitačná váha (tiaž), iba preto, lebo to je verejne fyzikmi proklamovaná (verejne vyhlásená - uznávaná) pohodlná pravda mnohopočetných, ale malo závitových mozgov.

Na záver ešte dokladám, že veľký je aj rozdiel v priebehu pohybu závaží kyvadiel na povrchu Zeme, v jej gravitačnom poli (g), ako aj priebehu pohybu závaží kyvadiel na podlahe rakety pohybujúcej sa zrýchleným pohybom (a = g).

Ale vzhľadom na nízku mentálnu úroveň občana SR, flachb@saske.sk, autora takzvaného „Odborného posudku“ mojich fyzikálnych argumentov), bolo by zbytočne tie rozdiely uvádzať, aj tak by ich občan SR, flachb@saske.sk svojou chabou mentálnou výbavou nepochopil a experimentálne preverenie pohybu závaží kyvadiel na podlahe rakety, pohybujúcej sa zrýchleným pohybom (a = g), on rezolútne odmieta previesť.

****************************************

Záverečné konštatovanie.

Takzvaný „Odborný posudok“ mojich fyzikálnych argumentov, vypracovaný občanom SR, flachb@saske.sk, prezentuje iba jeho plytké osobné fyzikálne pocity a dojmy, v lepšom prípade ide o prezentáciu tradičných úvah fyzikov na pohyb hmoty, ktoré boli vyslovené bez experimentálnych meraní, iba špekulatívne.

Preto Okresný súd Košice1 mal by považovať „Odborný posudok“ mojich fyzikálnych argumentov, vypracovaný občanom SR, flachb@saske.sk, iba za zbytočne zaplatený a zbytočne popísaný zdrap papiera a nemal by ho brať do úvahy, kým nebude podopretý o.i. už aj konečne a prvý krát výsledkami merania váhy telies v priamočiarej zrýchlenej sústave (a = g).

V opačnom prípade uznesenie Okresného súdu KE1, Krajský súd KE, opätovne vráti (ako vždy doteraz) na nové prešetrenie, čiže na zváženie váhy telies v priamočiarej zrýchlenej sústave (a = g).

Ostávam s pozdravom: Svetu mier.

Podobyzeň veľmi skromného až cudného GRSc. A. JÁRAYa.
Podobyzeň veľmi skromného až cudného GRSc. A. JÁRAYa. 

 GRSc. Alexander JÁRAY.

Alexander JÁRAY

Alexander JÁRAY

Bloger 
  • Počet článkov:  344
  •  | 
  • Páči sa:  11x

Quod licet JÁRAY - ovi, non licet bovi.„Čo je dovolené JÁRAY - ovi, nie je dovolené volovi.“ Zoznam autorových rubrík:  Kvantová matematikaO zločinoch vedcovKde neplatia zákony fyzikySúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Post Bellum SK

Post Bellum SK

74 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

49 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu